امروز : دوشنبه، ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
آدرس فعلی سرور:   بعد از خرید به همراه اطلاعات اکانت به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

در نسخه از پیش فعال شده بخش edit در قسمت آپدیت فعال می باشد و نیازی به فعال سازی آن وجود ندارد و کافیست طبق آموزش قرار داده شده سرور آپدیت ما را در بخش مورد نظر وارد نموده و آنتی ویروس خود را آپدیت نمائید، همچنین در نسخه های 6 شرکت eset نیاز به اکتیو کردن آنتی ویروس می باشد و در غیر اینصورت نمی توان از تمام قسمت های نرم افزار استفاده نمود لذا این مورد نیز به صورت پیش فرض در نسخه از پیش فعال شده فعال بوده و همه قسمت های نرم افزار به خوبی کار می کند.

جهت تغییر سرور آپدیت به سرور ما به صورت زیر عمل نمائید:
در محیط برنامه دکمه F5 را فشار دهید سپس طبق تصاویر عمل نمائید.

 

 

 

 

روش استفاده از اکانت در نسخه های اورجینال

برای فعال کردن امکان تغییر سرور در آنتی ویروس های اورجینال باید سیستم را در حالت safemode راه اندازی کرده و فایلی که برای این بخش در نظر گرفته شده است را اجرا نموده و هر پیغامی که داده شد Yes و OK را می زنیم، تا این بخش فعال گردد.
سپس سیستم را ریستارت کرده و بقیه مراحل را همانند مرحله قبل انجام می دهیم.

روش خارج کردن آدرس سایت ما از بلک لیست نود

شرکت تولید کننده آنتی ویروس NOD32 سایت 4v4.ir را به جهت ارائه اکانت آنتی ویروس، با عنوان سایت آلوده وارد لیست سیاه خود کرده است لذا در صورتی که آنتی ویروس نود 32 بر روی سیستم کاربر نصب باشد، کاربر هنگام ورود به سایت با پیغام ویروسی بودن سایت مواجه می شود و امکان استفاده از سایت را نخواهد داشت.
جهت رفع این مشکل یا می توانید به صورت دستی که در زیر آمده عمل نمائید و یا فایل رجیستری را اجرا نموده و به صورت اتوماتیک سایت ما را وارد لیست مجاز آنتی ویروس نمائید.


روش دستی:
در تنظیمات آنتی ویروس (با کلید F5) از مسیر زیر:
Web and email > Web Access Protection > HTTP, HTTPS > Enable HTTP cheking
یا آن را به طور کلی غیر فعال کنید یا در قسمت URL address management آدرس سایت را به همراه ستاره(*) در ابتدا و انتهای آن اضافه کنید.
مثال: *esetonline.net*